Zarobki spawacza

Zarobki spawacza

Wszyscy jestesmy sobie Równe

„Jeśli postawić SIĘ przede MNA, Nie moze podążać; Jeśli Mnie ignorować, Bede Musiał nikogo zrobić naśladowania; Jeśli położy sie nade mna, Nie bede patrzeć, gdy jestes patrząc w dół; Jeśli położy SIĘ apartament obok ja, bedziemy chodzić za Jedna z sila dwoch „. (Oryginalny cytat)

Ten cytat JEST przypomnieniem dla Wszystkich na Ziemi, ZE Wszyscy jestesmy sobie Równe I ZE Lepiej, gdy idziemy przez Zycie na równi ZE wszystkimi spotykamy.drzwiczki kominkowe z paleniskiem Wszyscy jestesmy liderami w naszej własnej Drodze, moje wszyscy Idą Inni od Czasu zrobić Czasu. Przywództwo i followership wagowo relacjach osobistych í pracy SA Trudne, ale nieuniknione. Dopóki Mamy Relacje, niektórzy LUDZIE doprowadzą niektórzy pójdą od Czasu zrobić Czasu.

Dzieci w szkolnym uczą SIĘ W młodym WIEKU ZE Niektórych Dzieci Faster niz inne, Niektórych cieszą SIĘ większą Wykop zrobić uczenia o się. Uczą także SIĘ, ZE Bardzo niewiele poland SA Lepsze to niz Inni Wszystkim I ZE Tam, Gdzie brakuje Jednego Dziecka, Drugi celuje. Každý JEST w czymś Dobrego i kazdy zasługuje na szanse przodować w Tyma, co moze Być Wielkim.

Nowoczesny biznes Prawie ZAWSZE stawia pewne członkom Zespołu na szczycie, niektórzy na dole, a Niektórych wagowo środku hierarchii. Struktura ta działa dobrze, TYLKO wtedy, gdy na szczycie rozpoznać LUDZIE I Zrozumieć, že bez Ludzi na dole, statek biznesu ma kadłub i zlewem; BEZ Ludzi w środku, statek ma silnik i nie nie ruszy, ale bez Ludzi Na Górze, statek bedzie TYLKO odpłynąć kurs nd Krótka chwile, Dopóki nowy ster JEST znaleźć … O świat JEST pełen sterów szuka nowego Statku!

Większość Ludzi zgodzi SIĘ, ZE NIE MA MIEJSCA w małżeństwie i życiu rodzinnym dla arogancji, chciwości, zdrady, okrucieństwa, nieuczciwości LUB protekcji. Aby Samo odnosi SIĘ zrobić Biznesu, ale znajdziemy Randki TE negatywne Cechy w biurach i magazynach na całym Świecie kazdego Dnia.
napisane przez: chiny-verico.pl

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *