Rozwoj huty w Polsce

Rozwoj huty w Polsce

Trzeci Dom Reprezentuje dzielności w Indian Astrologia

Dhairya (odwaga, stanowczość); Duschikya (złe myśli); Uras (piersi); Karna (EAR), zwłaszcza prawe ucho; Vikrama (sprawność); parakrama; Bhratru, Sahodhara (brat lub siostra) młodszy, virya (Heroizm) w zależności od planety pourusham (wytrzymałość psychiczna)

Ten dom w Indian astrologii rządzi własnej chęci i zdolności psychiczne, pamięć i nieodłączne skłonności umysłu i intelektu. Trzeci dom wskazuje na skłonność do studiowania i dziewiąty dom stoi do spraw szkolnictwa wyższego, badań naukowych, filozoficznych mądrości i tendencies.This jest dom odwaga, stanowczość, męstwo waleczności i bohaterstwa. Jeśli pan 10 lub 6 ma związek z 3rd domu w jakikolwiek sposób, to rodzimy może być żołnierz lub oficer w zależności od innych czynników. Trzeci dom jest Bhrathrusthana i reprezentuje młodszego brata natywnej lub siostrę. Cousins, krewnych, przypadkowy znajomy i sąsiad są również regulowane przez ten dom. Będąc sahayasthana, należy odnieść się do trzeciego domu, aby sprawdzić, czy posiada natywny z pomocy innych ot jest indywidualnie pracujących ciężko.

Trzeci dom indyjskiej astrologii zajmuje się również krótkie podróże. Jeśli trzeci dom jest dobrze podłączony, można podejmować małe podróże śródlądowych, takich jak podróże bys rowerowych, tramwaj, ziemi, kolejowy, przejście rzek i jezior i krótkiej podróży samolotem. 9. dom musi być postrzegana na długie podróże, podróże do dalekich miejsc i morza lub powietrza podr), niepokój chcą spokoju), wszystkie ruchu, przejścia i zmiany, biblioteki, księgarni, Eys BA długich dystansach. Wszelkiego rodzaju korespondencji i listów, dokumentów, pisanie, rachunkowość, matematyka, aktualności tranzytu, środków komunikacji, takich jak cykl, autobusem, tramwajem, koleją itd urzędach pocztowych, skrzynek pocztowych, telefon, telegraf, teleprint, telewizji, telekomunikacji, raporty radiowych, sygnał, Airmail, etc.
napisane przez:

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *